Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy KENT-Stuttgart (dawniej MASSEK GmbH), wchodzącej w skład międzynarodowej korporacji KENT International, która jest jednym z czołowych producentów maszyn do tampondruku od ponad 30 lat.

Posiada własne fabryki:

Niemcy, Stuttgart - produkcja na rynek europejski
Kanada, Toronto - produkcja na Amerykę i Kanadę
Chiny, Honk Kong - produkcja na rynek azjatycki i Bliski Wschód

Nasza firma KENT-Polska, dawniej PAD PRINTER od 1993 r. zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie tampondruku.

Oferujemy w sprzedaży szeroką gamę tamponiarek: od standardowych maszyn jedno i wielokolorowych, aż po w pełni zautomatyzowane ciągi technologiczne składające się z dowolnej ilości maszyn tampondrukowych, taśm transportowych, podajników, robotów itd. Do każdego typu tamponiarki posiadamy dodatkowe oprzyrządowanie, takie jak: stoły przesuwne, obrotowe, pojemniki na farbę, wymienne systemy zamknięte i inne.

Na tych maszynach tampondrukowych pracują między innymi:

HARLEY DAVIDSON - USA,
VOLKSWAGEN - NIEMCY,
KOFLACH - AUSTRIA,
WROZAMET - POLSKA.
Przy sprzedaży maszyny do tampondruku zapewniamy: bezpłatne przeszkolenie, fachowe doradztwo i pomoc w problemach z drukiem, 3 letnią gwarancję i pełny serwis.

Oferujemy najwyższej jakości materiały eksploatacyjne: tampony, noże raklowe, klisze, naświetlarki, wysokiej jakości, ekologiczne farby firmy MARABU posiadające certyfikat jakości DIN ISO 9001/EN 29001, z których można uzyskać wszystkie kolory w każdym systemie mieszania farb (Pantone, RAL, HKS idt.)