Maszyny do tampodruku

Oferujemy Państwu maszyny firmy KENT Stuttgart GmbH wchodzącej w skład międzynarodowej korporacji KENT International, która jest jednym z czołowych producentów maszyn do tampondruku od ponad 40 lat.

Firma Kent posiada fabryki w:

  • Niemcy, Stuttgart - produkcja na rynek europejski
  • Kanada, Toronto - produkcja na Amerykę i Kanadę,
  • Chiny, Honk Kong - produkcja na rynek azjatycki i Bliski Wschód.
W naszej ofercie znajdują się maszyny do tampodruku jednokolorowe oraz dwukolorowe. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium. Dzięki temu wyróżnia je wysoka trwałość. Zarówno maszyny do tampodruku dwukolorowe, jak i jednokolorowe obsługują wszystkie rodzaje klisz oraz mają możliwość stosowania otwartego lub zamkniętego pojemnika na farbę.

Pracą urządzeń steruje mikroprocesor, natomiast sposób działania tamponu kontrolowany jest przez optyczny sensor.

Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka kultura pracy oraz wydajność. Maszyny posiadają możliwość zaprogramowania na 30 różnych sposobów, dzięki czemu są one bardzo funkcjonalne.

Oferujemy w sprzedaży również w pełni zautomatyzowane ciągi technologiczne składające się z dowolnej ilości maszyn drukujących, taśm transportowych, podajników, robotów itd.
Każda maszyna do tampodruku może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Do wszystkich typów urządzeń posiadamy dodatkowe oprzyrządowanie, takie jak: stoły przesuwne, obrotowe, pojemniki na farbę, wymienne systemy zamknięte i inne.